Praeitų metų finalistas A. Zverevas krito pirmoje kovoje, G. Dimitrovas taip pat (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-15 08:17 Teniso TV

Romoje vykstančiame ATP "Masters" lygio turnyre teko atsisveikinti su žinomais žaidėjais jau pirmuose etapuose. Aleksanderis Zverevas (ATP 5) praeitų metų finalistas iš turnyro pasitraukė jau antrame etape, kuriame susitiko su italu Matteo Berrettini (ATP 33) ir pralaimėjo rezultatu 5:7, 5:7.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 49 minutes.

Pastaruoju metu nerandantis savęs ir gero žaidimo, vokietis ir vėl neapgynė savo taškų. Pirmame sete jis gana greitai pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą. Vėliau netgi turėjo ne vieną lemiamą tašką ant varžovo padavimo, bet progų išnaudoti nepavyko, o tuo pasinaudojo italas ir pats laimėjo priešininko geimą bei setą.

Antroji partija susiklostė labai panašiai, tačiau šį kartą pradžioje pirmavo 5-oji raketė, tačiau pranašumo išlaikyti jai nepavyko.

M. Berrettini pastaruoju metu demonstruoja puikią formą ir per 10 mačų laimėjo 9.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 64,225 € ir 90 reitingo taškų.

Kitame susitikime tarp Grigoro Dimitrovo (ATP 48) ir Lenardo Štruffo (ATP 51) vyko atkakli kova, kuriai, kad paaiškėtų nugalėtojas prireikė trijų setų.

Visgi rezultatu 6-4, 6-7, 6-3 ir po 2 valandų ir 1 minutes į antrą etapą pateko Vokietijos atstovas.

L. Štruffas šiame susitikime atliko net 17 padavimų be atsako.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 33,635 € ir 45 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...