JAV teniso žvaigždė pašiepė Ričardo Berankio ir kitų pasisakymą apie karštį

2018-09-08 11:37 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinis visų didžiojo kirčio turnyrų nugalėtojas Džimis Konorsas aštriai pasisakė apie karštį "US Open" ir žaidėjų skundus. Amerikietis į tokius pasisakymus kaip Ričardo Berankio "Jie turėjo nutraukti mačus" ar Maleko Jazirio posakį, kad jo pėdos tiesiog degė mačo metu, žiūrėjo su nesupratimu.

Daugelis žaidėjų kalbėjo apie sąlygas, daug kas pagyrė taisyklę dėl 10 minučių pertraukos. Latvė Jelena Ostapenko kalbėjo apie pertraukos naudą, kai ji nuėjo persirengti į rūbinę į sausu rūbus bei atsigaivino po kondicionieriumi, tas jai iš kart padėjo laimėti varžovės padavimą.

Visgi Džimis Konorsas pasakė visiems dalyviams "Ar buvo karšta? Buvo karšta žaisti dėl galimybė laimėti 3,5 milijono dolerių? Aš dėl tokios sumos žaisčiau 12 valandą dienos, per patį karštį Sacharos dykumoje. Sąlygos yra dalis žaidimo ir turi atiduoti visą save - eikite ir žaiskite, sėkmės"

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir penkis kart šio turnyro nugalėtojas laikosi savo nuomonės ir toliau.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...