Portugalijoje triumfavo jaunasis graikas S. Tsitsipas

Estorilo ATP 250 grunto turnyre geriausiai pasirodė Graikijos atstovas, kuris pranoko visus priešininkus. Stefanas Tsitsipas (ATP 10) finale nugalėjo argentinietį Pablo Cuevasą (ATP 67) per du setus ir iškovojo jau antrą titulą šiame sezone.

Galutinis finalo rezultatas 6-3, 7-6, o visa kova dėl titulo truko 1 valandą ir 45 minutes.

Mažai kas abejojo šio žaidėju triumfu finale, tačiau jam lengva nebuvo. Nors pirmą setą jis laimėjo su vieno geimu pranašumu, tačiau varžovas nenorėjo pasiduoti. Antroji mačo dalis prasidėjo nuo nesėkmingo Argentinos tenisininko žaidimo ir jis iš kart atsiliko rezultate, tačiau jam pavyko išlyginti rezultatą setui einant į pabaigą.

Tai išmušė graiką iš vėžių ir jis pradėjo žaisti kur kas sunkiau, o vienu momentu jo varžovas turėjo progą išlygintį rezultatą setais. Visgi jie abu pasiekė pratęsimą, kuriame jau 10-oji raketė triumfavo.

Už iškovotą titulą jis gaus 90,390 € ir 250 reitingo taškų.