Po trumpo apsilankymo Lietuvoje, R. Berankis išvyko į Šveicariją, kur dalyvaus turnyro atrankoje

Twitter nuotr.
2019-05-18 09:35 Teniso TV

Geriausias Lietuvos tenisininkas po sėkmingo pasirodymo Pietų Korėjoje ir uždirbtų taškų nutarė pakeisti aplinką ir išmėginti grunto kortus. Ričardas Berankis (ATP 70) reitinge yra jau pakankamai aukštai ir gali nedalyvauti "Challenger" lygio turnyruose bei pereiti į ATP250 turnyrus. Tiesa šį kartą jam dar teks įveikti atranką, Ženevoje vykstančiame grunto dangos turnyre.

Mūsiškis šiame sezone pirmą kartą lips ant tokios dangos, neskaitant Daviso taurės etapo Maroke.

Praeitame sezone R. Berankis tik kartą žaidė ant grunto ir tai buvo prestižinis Roland Garros turnyras, kur jis pirmame etape nusileido A. Zverevui.

Lietuvis nespinduliuoja meile tokio tipo turnyrams, tačiau dabar jis yra geros formos ir tikrai gali pakovoti dėl pagrindinio etapo. Pirmame atrankos etape jo laukia japonas Kaichi Uchida (ATP 244), kurį šiais metais pavyko įveikti Kanadoje per du setus, tačiau uždaroje patalpoje ant kietosios dangos.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...