Po eilinio neįtikėtino prancūzo pasirodymo, finale Dubajuje susitiks Lucas Pouille ir Robert Bautista Agutas (VIDEO)

2018-03-02 21:07 Teniso TV

Dubajaus turnyro finale paaiškėjo finalininkai, o jais tapo geriausias Prancūzijos teniso žaidėjas Lucas Pouille (ATP 15) ir Roberto Bautista Agutas (ATP 23). Prancūzui per gana trumpą laikotarpi šis finalas jau trečias, o ispanui antrasis šansas laimėti dar vieną titulą šiais metais.

Savo mače ispanas nugalėjo netikėtai pusfinalio etapą pasiekusį Maleką Jazirį (ATP 117), kuris per valandą ir 21 minutę nusileido rezultatu 6-3 6-4.

Lucas Pouille dėl patekimo į finalą turėjo žaisti tris sunkius setus su dvejais pratęsimais. Jo priešininkas Filipas Krajinovičius (ATP 34) niekaip nenorėjo pasiduoti kaip ir neseniai jų vykusioje akistatoje Prancūzijoje. Visgi po pustrečios valandos trukusio mačo ir lemiamo pratęsimo, rezultatu 6-3 6-7 7-6 triumfavo prancūzas.

Verta paminėti, kad tenisininkas iš Prancūzijos vėl pasižymėjo neįtikėtinu padavimu ir atliko 16 ace'ų.

Finalistams, tai bus jau trečioji akistata per jų karjeras, kol kas ispanas pirmauja 2-1. Už patekimą į finalą abu žaidėjai gaus 277,255 $ ir 300 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...