Po dramatiškos kovos R. Berankis nepateko į ketvirtfinalį Dohoje

2019-01-02 17:03 Teniso TV

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP 116) neabejotinai kol kas pasiekė geriausią rezultatą per keletą metų, tačiau, deja, iki stebuklo pritrūko tiek nedaug. Dohoje vykstančiame ATP 250 serijos turnyre jis rezultatu 6:7 (4:7), 6:0, 5:7 nusileido serbui Dušanui Lajovičiui (ATP 48).

Drmatiška aštuntfinalio kova truko kiek daugiau nei dvi valandas bei buvo itin permaininga. Saulės kaitroje kovoję žaidėjai pirmąjį setą žaidė taškas į tašką ir pasiekė pratęsimą. Dar seto pradžioje varžovo padavimą laimėjusiam lietuviui šį setą pralaimėti buvo itin apmaudu, tad jis antrajame sete spurtavo ir varžovui išrašė „riestainį“. Paskutinysis setas klostėsi taip pat įvairiai - R. Berankis buvo atidavęs savo servuojamą geimą bendraamžiui iš Serbijos, tačiau vėliau vėl susigrąžino. Deja, lemiamu metu jam vėl nepavyko išlaikyti savo padavimo ir lietuvio kelias Katare baigėsi.

Kad ir kaip susiklostė šis mačas, R. Berankis savo sezono pradžia tikrai nenuvylė savo gerbėjų ir garbingai gynė Lietuvos vardą Dohoje vykstančiame turnyre. Lietuvis pademonstravo tvirtą charakterį bei puikią sportinę formą ir varžovui nusileido tik po sunkios kovos, taip įrodydamas, jog šį sezoną tikrai verta sekti jo žaidimą.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...