Po atkaklios kovos su pratęsimais M. Raoničius nugalėjo J. W. Tsongą (VIDEO)

Vokietijoje po atkaklios kovos savo antrą pergalę žolės sezone iškovojo kanadietis Milošas Raoničius (ATP 18). Jis po trijų setų kovos įveikė prancūzą Jo Wilfriedą Tsongą (ATP 79) rezultatu 6-4, 6-7, 7-6.

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmą setą geriau pradėjo kanadietis, kuris iš karto įgijo pranašumą. Jam pavyko jį išlaikyti iki seto pabaigos.

Antrame sete abu dalyviai žaidė lygiai, o dėka savo galingų padavimų lengvai pasiekė pratęsimą. Jame geriau pasirodė 79-oji raketė, kuri nesuklydo nei karto, o varžovas sykį.

Lemiamas setas klostėsi kaip ir prieš tai buvęs, tačiau šį kartą pasiekus pratęsimą žymiai geriau sužaidė mačo nugalėtojas ir laimėjo susitikimą.

M. Raoničius atliko 24 ace'us, o J. Tsonga 15.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 19,865 € ir 45 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia M. Fucsovicsas.