Pirmoji "US Open" diena: R. Nadalio susitikimas su D. Ferreru ir A. Murray sugrįžimas

2018-08-27 13:38 Teniso TV

Prasideda paskutinis šių metų didysis kirtis, kuriame išvysime geriausius pasaulio teniso žaidėjus. Pirmoje dienoje savo jėgas išmėgins ir Rafaelis Nadalis (ATP 1), kuris stos į rimtą kovą prieš savo tautietį Davidą Ferrerą (ATP 148). Nors pastarasis reitinge yra praradęs daug pozicijų ir galvoja apie karjeros pabaigą, tačiau jo nuvertinti negalima, nes tarp šių tenisininkų visada verda įnirtinga kova.

Tai bus 35-tas bendrai susitikimas tarp šių žaidėjų ir jie vienas kitą tikrai puikiai pažįsta. Oficialioje statistikoje 24-6 pirmauja pirmoji pasaulio raketė.

Paskutinis ispanų susitikimas vyko Abu Dabyje 2016 metais, kai žaidėjai kovoje parodomojoje kovoje, tą syki po trijų setų kovos pergalę pasiekė Rafaelis.

Priminsime, kad R. Nadalis praeitais metais laimėjo US Open turnyrą.

Šiandien taip pat matysime ir Andy Murray (ATP 382), kuris pirmame etape susitiks su australu Džeimsu Duckworthu (ATP 448). Abu žaidėjai yra nukritę reitinge dėl traumų, tačiau bando sugrįžti į savo senąsias vietas.

Paskutinį kartą škotas šiame turnyre dalyvavo 2016 metais ir pasiekė ketvirtfinalio etapą.

Su šiuo Australijos tenisininku jam dar neteko susitikti, tačiau Andis vistiek laikomas akivaizdžiu favoritu.

Dar viena įdomu pirmo etapo akistata vyks tarp Stanislaso Wawrinkos (ATP 101) ir Grigoro Dimitrovo (ATP 8). Jie susitiks jau 8 kartą karjeroje ir antrą kartą šiais metais.

Paskutinį kartą jie susitiko Vimbldono turnyro pirmame etape, akistatą laimėjo šveicaras po keturių setų kovos.

Už pergalę pirmame etape dalyviai gaus 93,000 $ ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...