Toronte pirmoji Milošo Raoničiaus pergalė ir sėkmingas baltarusio pasirodymas

2018-08-07 08:27 Teniso TV

Toronto masters turnyras prasidėjo be didesnių staigmenų, o vienas iš šio turnyro favoritų Milošas Raoničius (ATP 29) pasiekė lengvą pergalę prieš Davidą Goffiną (ATP 11). Nors pastaruoju metu kanadietis buvo kamuojamas traumų ir nuo Vimbldono ketvirtfinalio nežaidė jokio mačo, tačiau, tai bėdų jam nesukėlė ir jis pasiekė pergalę rezultatu 6-3, 6-4.

Visa akistata truko 1 valandą ir 13 minučių.

Tiek pirmame, tiek ir antrame sete užteko vieno breiko persvaros, kad 29-oji raketė laimėtų šią dvikovą. Belgas turėjo galimybę sugrįžti pirmame sete į kovą, tačiau neišnaudojo trijų breikpointų rezultatui esant 5-4 ir pralaimėjo setą. Antrame sete tokios progos nebuvo.

Šiame mače Milošas atliko 13 ace'ų.

Baltarusijos atstovas Ilja Ivaška (ATP 125) ir toliau stebina savo pasirodymu. Jis ne tik nugalėjo mūsiški Ričardą Berankį atrankoje, tačiau ir toliau sėkmingai įveikė kvalifikacijos etapą. Pagrindiniame etape jam atiteko japonas Yuiči Sugita (ATP 74), kurį baltarusis įveikė per du setus 6-2, 6-3.

Visa akistata truko 1 valandą ir 9 minutes.

Per visą mačą 125-oji raketė neleido varžovui susikurti nei vienos galimybės laimėti jo padavimo, o prie to prisidėjo ir puikus padavimas bei 11 atliktų ace'ų.

Už įveikta pirmą etapą žaidėjai gaus po 35,055 $ ir 45 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...