Perspektyvioji 15-metė Marta Kostyuk atskleidė skaudžiąją savo karjeros pusę

Jaunoji ukrainiečių teniso žvaigždė Marta Kostyuk (WTA 133) nuo šio sezono pradžios demonstruoja neįtikėtinus savo amžiui rezultatus. Kaip kulka į populiarumo viršūnę šovusi Australijos didžiojo kirčio turnyre, ji iki šiol laikoma viena perspektyviausių jaunųjų WTA turo žaidėjų, tačiau tokia sėkminga pradžia turi ir savo kainą.

Šiuo metu Madride žaidžianti Kostyuk prisipažino, jog tenisas iš jos atėmė vaikystės linksmybes ir nerūpestingumą, nes tenisininkė daug treniruodavosi ir važinėjo į varžybas. Taip pat, Marta guodėsi, jog labai ilgisi namų. Dėl įtempto treniruočių ir turnyrų grafiko jaunoji ukrainietė yra užimta nuo ryto iki vakaro. Be to, dažnai išvyksta iš gimtosios Ukrainos, kurios, o ypač namų, jai labai trūksta.

Nors ir Martos Kostyuk sugebėjimai stebina tiek teniso profesionalus, tiek gerbėjus, akivaizdu, jog tokiame jauname amžiuje nėra lengva susitvarkyti su staiga užklupusia šlove ir suaugusiųjų gyvenimo atsakomybėmis. Nepaisant to, dabar vis didesnį spaudimą jaučianti ukrainietė kol kas su tuo susitvarko.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts