Pergalė Ričardui Berankiui atvėrė duris į pagrindinį turnyrą Katare

2018-12-30 17:02 Teniso TV

Ričardas Berankis (ATP 117) ir vėl pradžiugino teniso gerbėjus Lietuvoje. Jis pateko į Dohoje, Katare vykstančio ATP 250 serijos turnyro pagrindines kovas. Kad čia atsidurtų lietuvis turėjo iškovoti dvi pergales, kurias jis nesunkiai ir pasigriebė.

Šiandien vykusiame mače prieš italą Paolo Lorenzi (ATP 110) R. Berankis oponentą nugalėjo rezultatu 6-4, 7-6 (7-4). Mače lietuviui sėkmę atnešė padavimas - jis pirmuoju servu laimėjo 76% taškų ir atliko 5 padavimus be atsako. 37-erių varžovui koją kišo neišnaudotos galimybės laimėti R. Berankio padavimą. Lemiamu momentu jis vis neleisdavo P. Lorenzo išnaudoti progos laimėti. Tai buvo antrasis žaidėjų susitikimas - prieš tai tenisininkai žaidė 2017-ųjų pirmame „French Open“ raunde, kur R. Berankis pralaimėjo.

Kol kas mūsų tautietis gali džiaugtis pergale ir patekimu į pirmąjį „Qatar Open“ turnyro etapą. Ruoštis jam R. Berankis galės ir kiek vėliau, kai paaiškės varžovas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...