Penkių setų kovoje Davido Goffino išsigelbėjimas ir lengvos Marino Čiličiaus bei Juano Martino Del Potro pergalės

„Roland Garros“ turnyre geriausi pasaulio žaidėjai ir toliau varžosi dėl galimybės iškovoti didžiojo kirčio titulą. Į aštuntfinalio etapą po sunkios kovos pateko ir Davidas Goffinas (ATP 9), kuris po penkių setų kovos 6-7, 6-3, 4-6, 7-5, 6-3 įveikė vietinį žaidėją Gaelį Monfilsą (ATP 37).

Nors prancūzas turėjo ne vieną galutinį mačo tašką, tačiau jo niekaip neišnaudojo, o belgas pademonstravo tikrą ryžtą ir išsigelbėjo šiame penkių setų trilerije. Visa akistata truko kiek daugiau nei keturias valandas.

Kroatas Marinas Čiličius (ATP 4) lengvai įveikė amerikietį Styvą Džonsoną (ATP 46) rezultatu 6-3, 6-2, 6-4. Amerikietis neprilygo ketvirtai pasaulio raketei, kuri atliko 9 padavimus be atsako bei neleido susikurti nei vienos progos laimėti jo padavimo.

Argentinietis Juanas Martinas del Potro (ATP 6) taip pat pateko į aštuntfinalį. Jis savo kovoje nugalėjo Albertą Ramosą-Vinolasą (ATP 36) 7-5, 6-4, 6-1. Ispanas priešintis pajėgė tik pirmą setą, o kitus du setus Argentinos tenisininkas laimėjo be didesnių problemų.

Už patekimą į aštuntfinalį visi žaidėjai gaus 222,000 € ir 180 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts