Pasaulio čempionatas: Anglija nelaimėjo, tačiau futbolas tikrai grįžo namo (VIDEO)

2018-07-12 12:30 Teniso TV

Nors pusfinalio etapas Anglijos futbolo rinktinei nesusiklostė sėkmingai ir pergalingai, tačiau ji pasiekė daugiau nei galima apčiuopti. Nuo 1990 metų pasaulio čempionato, kai ji užėmė ketvirtą vietą, Anglijos rinktinė taip ir strigo be sėkmingesnių rezultatų.

Nors Anglija tikrai pasižymi savo sirgaliais, tačiau laikui bėgant atsirasdavo vis daugiau kritikos, o gerų rezultatų nebuvimas pačius Anglus vertė šaipytis iš savo komandos.

Visgi Rusijoje vykstančiame pasaulio čempionate Anglija pademonstravo ypatingai gerą futbolą ir sugrąžino sirgalių viltis į rinktinės sėkmę ir artėjanti titulą. Nors Maskvoje jų svajonė dužo, tačiau, tai nebuvo sausas pralaimėjimas, o labiau neišnaudota galimybė.

Komanda pasirodė tikrai gerai, o dažnas futbolo specialistas mini vieną iš pagrindinių tokio pasirodymo kalvių, tai Gareth'as Southgate, kuris subūrė puikią komandą ir rado su ja bendrą kalbą, ko pasekoje atsirado puikūs rezultatai.

Kviečiame pasižiūrėti emocijas iš pusfinalio rungtynių.

Anglija - Kroatija emocijos:

Rio Ferdinando žodžiai apie Anglijos rinktinę:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...