Pagirtinai kovojęs R. Berankis privertė G. Monfilsą kaip reikiant paprakaituoti

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas po dramatiškos trijų setų kovos Dubajuje nusileido vienam žinomiausių Prancūzijos teniso žaidėjui. Ričardas Berankis (ATP 113) ATP500 turnyro ketvirtfinalyje turėjo puikių progų pateikti dar vieną sensaciją, tačiau nusileido Gaeliui Monfilsui (ATP 23).

Mūsiškis rezultatu 1-6, 7-6, 2-6 turėjo pripažinti varžovo pranašumą. Visa akistata truko 1 valandą ir 59 minutes.

Pirmame sete mūsiškis visiškai neturėjo ką pasiūlyti varžovui ir pralaimėjęs dvi savo padavimų serijas atidavė setą. Visgi jau antrame sete lietuvis žaidė kur kas geriau ir demonstravo pagirtiną žaidimą, kurio dėka turėjo įgijęs ir pranašumą. Tiesa išlaikyti pranašumo nepavyko, o netrukus ketvirtfinalio dalyviai pasiekė pratęsimą, kuriame 113-oji raketė atrodė kur kas geriau.

Lemiamame sete R. Berankis susikūrė pranašumą palaužęs varžovo padavimų seriją, tačiau supykęs prancūzas netrukus rezultatą išlygino. Vėliau užsikūrusi 23-oji raketė pratęsė savo puikų žaidimą ir iškovojo jau 8-tą pergalę iš eilės.

Mūsų tautietis mačą užbaigė dviguba klaida.

Už pasiektą ketvirtfinalio etapą jis gaus 75,170 $ ir 90 reitingo taškų, bei džiaugsis sugrįžimu į TOP100.