Pagaliau sėkmė burtuose: L. Grigelis Italijoje žais prieš 340-tą raketę

2018-08-12 12:00 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė savo sėkmingą pasirodymą mėgins pratęsti Italijos mieste Kordenonse. Laurynas Grigelis (ATP 262) nors ir nukrito reitinge šioje savaitėje, tačiau šiame turnyre ant grunto dangos jis turi puikius šansus uždirbti nemažai taškų ir pakilti reitinge.

Pirmasis lietuvio priešininkas vietinis žaidėjas, italas Andrea Pellegrino (ATP 340) šiam žaidėjui dar tik 21 metai. Pastaruoju metu jaunasis Italijos tenisininkas neranda gero žaidimo, o paskutinį mačą pralaimėjo 0-6, 0-6. Visgi nuvertinti jo nereikia, nes praeitais metais šiame turnyre jis pasiekė ketvirtfinalio etapą ir tikrai mėgins apsaugoti surinktus taškus.

Mūsų tautietis šiais metais ant grunto dangos žaidė 8 mačus iš kurių pusę laimėjo, palyginimui praeitais metais jo rezultatas buvo 30 laimėtų mačų ir 14 pralaimėtų, tačiau, tai suprantama, nes šiais metais jis dalyvauja aukštesnio lygio turnyruose.

Paskutinį kartą ant tokios dangos Laurynas žaidė birželio pradžioje.

Tenisininkai susitiks pirmą kartą, o už pergalę pirmame etape dalyviai gaus 1,100 € ir 8 reitingo taškus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...