Paaiškėjo Londono pusfinalio poros, kas pateks į finalą? (VIDEO)

Metų galutiniame turnyre paaiškėjo visi favoritai laimėti titulą, kuris bus paskutinis šiais metais. Tarp patekusių į pusfinalį yra Novakas Džokovičius (ATP 1), kuris dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, tačiau jo lauks rimta akistata prieš Keviną Andersoną (ATP 6) iš Pietų Afrikos Respublikos.

PAR tenisininkas užtikrintai laimėjo dvi pirmas kovas savo grupėje, tačiau nusileido Rogeriui Federeriui (ATP 3) ir užėmė antrą vietą.

Tuo tarpu teniso maestro grupių etapą pradėjo netikėtu pralaimėjimu prieš Kei Nišikorį (ATP 9), tačiau sekančius mačus sužaidė tiesiog puikiai ir pakilo į pirmą grupės vietą. Reitingo lyderio vieta nulėmė, kad jis pusfinalyje susitiks su Aleksanderiu Zverevu (ATP 5), kuris ne kartą kėlė įvairių problemų visuose turnyruose ir žino kaip laimėti prieš patyrusį šveicarą.

Jaunasis vokietis grupių etapą užbaigė su 2 pergalėmis, tačiau svarbiausią jis iškovojo pirmame susitikime, kai įveikė Mariną Čiličių. Vėliau susitikime su pirmąja rakete jis pralaimėjo, o į kitą etapą pateko įveikdamas Džoną Isnerį (ATP 10).

Tai pirmasis pusfinalio etapas šiam jaunam tenisininkui.

Pusfinalių kovos vyks šeštadienį.

Video:

Prizai:
prizai

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts