P. Kvitova žengė į ketvirtfinalį Sankt Peterburge, o M. Šarapova patyrė traumą

Dar neseniai didžiojo kirčio finalą Melburne žaidusi čekė Petra Kvitova (WTA 2) kitame turnyre demonstruoja taip pat gerus rezultatus. Ji po dviejų setų kovos nugalėjo tenisininkę iš Baltarusijos Viktoriją Azarenką (WTA 51).

Mačas truko valandą ir 40 minučių, o galutinis rezultatas – 6:2, 7:6 (7:3). Gerai pa=5stamos varžovės susitiko septintąjį kartą. Nors pirmame sete vis dar po ilgos pertraukos atsigaunanti V. Azarenka neparodė didelio pasipriešininmo, antrasis setas susiklostė kiek kitaip. Intrigos netrūko, nes abi žaidėjos tai išsiverždavo į priekį, tai vėl atsilikinėjo. Galiausiai tai privedė prie pratęsimo, o galingai jame sužaidusi P. Kvitova iškovojo pergalę ir vietą ketvirtfinalyje.

Tuo tarpu kita gerai „Australian Open“ turnyre pasirodžiusi teniso žvaigždė Marija Šarapova (WTA 29) patyrė traumą. Ji turėjo susitikti su savo tautiete Darya Kasatkina (WTA 12), tačiau ši tenisininkė į ketvirtfinalį pateko be kovos.