P. Andujaras tęsia pergalingą žygį per turnyrus, B. Paire pateko į ketvirtfinalį Maroke (VIDEO)

Maroke vykstantis ATP250 grunto dangos turnyras pateikė pirmąsias staigmenas, tačiau jame toliau sėkmingai dalyvauja praeitų metų nugalėtojas, ispanas Pablo Andujaras (ATP 70), kuris iškovojo jau 12-tą pergalę iš eilės. Aštuntfinalyje jis įveikė vokietį Filipą Kohlschreiberį (ATP 41) per du setus, rezultatu 7-6, 6-4.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 53 minutes. Puikią formą demonstruojantis P. Andujaras pirmame sete turėjo geimų deficitą, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir nepasidavė varžovo spaudimui. Pratęsime jis taip pat varžovui suteikė setbolą, tačiau atsilaikė ir persvėrė rezultatą.

Antrame sete jam užteko kartą palaužti vokiečio padavimo seriją ir jis pranašumo nebepaleido.

Kitame susitikime prancūzas Benoit Paire (ATP 69) nesunkiai įveikė savo tautietį Pierre Herbertą (ATP 50) rezultatu 6-4, 6-2 per 1 valandą ir 17 minučių.

Puikiai padavimus atlikęs B. Paire žaidė užtikrinčiau ir per pastarąjį laikotarpį turėjo kur kas daugiau praktikos ant šios dangos nei jo varžovas. Tiek pirmame sete, tiek antrame jam pavyko palaužti P. Herberto padavimų serijas ir lengvai iškovoti bilietą į ketvirtfinalį.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 14,640 € ir 45 reitingo taškus.