Olandijos turnyro finale susitiks prancūzai Jeremy Chardy ir Richard Gasquet

2018-06-17 07:47 Teniso TV

Olandijoje vykstančiame žolės dangos turnyre jau greitai paaiškės naujas nugalėtojas, o juo gali tapti vienas iš prancūzų. Pusfinalio etape Jeremy Chardy (ATP 72) ir Richardas Gasquetas (ATP 30) įveikė savo priešininkus ir pateko į finalą.

Richardas Gaquetas savo kovoje nugalėjo gerą formą demonstravusį australą Bernardą Tomičių (ATP 181). Finalistas šiame mače paaiškėjo po trijų setų kovos, o galutinis rezultatas 6-4, 6-7, 6-2.

Prancūzas puikiai susitvarkė su priešininko padavimu ir pateko į finalą per 1 valandą ir 49 minutes.

Kitame pusfinalyje Jeremy Chardy taip pat nugalėjo australą, jo priešininkas dėl patekimo į finalą buvo Mathew Ebdenas (ATP 69). Šių tenisininkų akistata truko du setus, o galutinis rezultatas 6-4, 7-5.

Prancūzas per 1 valandą ir 33 minutes atliko 14 padavimų be atsako, o tokie padavimai buvo lemiamas faktorius svarbiausiais mačo momentais.

Finaliniame etape Prancūzijos tenisininkai susitiks pirmą kartą, tačiau apskritai, tai bus 6 jų susitikimas. Kol kas penkių akistatatų keturias laimėjo Richardas Gasquetas.

Turnyro nugalėtojui atiteks 109,310 € ir 250 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...