Novakui Džokovičiui atlikta rankos operacija

2018-02-04 09:15 Teniso TV

Dar sausį prestižiniame teniso turnyre „Australian Open“ kovojusiam Novakui Džokovičiui teko gultis po skalpeliu. Serbui buvo operuota dešinioji ranka, ant kurios dar Didžiojo kirčio turnyro metu jis nešiojo medicininę rankovę.

Kuomet vienas geriausių pasaulio tenisininkų paskelbė pranešimą savo „Instagram“ paskyroje, paaiškėjo, kad žaisti pilnu pajėgumu jam trukdo dešiniosios alkūnės trauma, kankinantį žaidėją jau dvejus metus. Nors ir Novakas Džokovičius dalyvavo įvairiuose turnyruose darydamas minimalias pertraukas tarp jų, galiausiai jis nusprendė operuotis. Paskutinis turnyras buvo jau minėtas „Australian Open“, kuriame žaidėjas žengė į kortus pasiilgęs varžymosi ir pergalių jausmo bei rizikavo savo sveikata.

Vakar Šveicarijoje serbų tenisininkas buvo pastebėtas išvykstantis iš klinikos su subintuota dešiniaja ranka. Vyriausias klinikos gydytojas informacijos apie sportininką nepateikė, tačiau nepatrvirtintais duomenimis manoma, kad jam buvo atlikta kaulo, trukdančio alkūnei normaliai funkcionuoti, šalinimo operacija.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...