Novako Djokovičiaus pėdomis, Filipas Krajinovičius netikėtai pasiekė finalą Paryžiuje

Serbas Filipas Krajinovčius (ATP 77) gyvena kaip pasakoje, nes nuo gegužės mėnesio jis žaidžia tiesiog įspūdingai ir pasiekė geriausią karjeros rezultatą. Nors šiuo metu žaidėjas yra 77 reitingo vietoje, tačiau vos gegužės mėnesį jis buvo 294 vietoje.

Žaidėjas iš Serbijos demonstruoja neįtikėtinai gerą žaidimą, per šį sezoną jis laimėjo 71 mačą, o pralošė vos 21 ir iškovojo 5 ATP Challenger titulus. Įspūdingu greičiu reitinge kylantis Filipas K. tiesiog negali pralaimėti ir štai pasiekė finalą priestižinio lygio Masters turnyre, kur varžysis su Jacku Socku (ATP 22).

Savo kelyje į finalą, serbas įveikė Samą Querrey, Yuchi Sugita, Johną Isnerį ir Nicolas Mahut, o visi šie žaidėjai tikrai yra gero lygio. Taip pat Filipas Krajinovičius sėkmingai įveikė ir kvalifikacijos etapą.

Iki šio turnyro 77 raketė Masters lygio turnyre laimėjo vos vieną mačą, o dabar tapo žemiausia rakete finale nuo 2003 metų.

Už patekimą į finalą žaidėjai gavo 418,450 € ir 600 reitingo taškų. Šis piniginis prizas siekia pusę sumos, kiek žaidėjas yra uždirbęs per karjerą.

Įdomus faktas, kad Ričardas Berankis visai neseniai įveikė serbą turnyre Rusijoje.