Novakas Džokovičius triumfavo Kinijoje ir pakils į antrą reitingo vietą (VIDEO)

2018-10-14 14:15 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė dar labiau priartėjo prie grįžimo į reitingo viršūnę po triumfo Šanchajaus Masters turnyre. Novakas Džokovičius (ATP 3) turnyro finale susitiko su kroatu Borna Čoričiumi (ATP 19), kurį nugalėjo per du setus iškovojo 4-tą titulą sezone.

Galutinis finalo rezultatas 6-3, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 37 minutes.

Serbas finalą pradėjo užtikrintai, jis varžovui leido susikurti tik vieną progą laimėti jo padavimą, tačiau ir ją išsaugojo. Pirmame sete 3-iai raketei užteko vieną kartą laimėta varžovo padavimą, kad triumfuotu sete.

Antrame sete Novakas jau nuo pradžių įrodė savo pranašumą ir laimėjo varžovo padavimo seriją, kurios užteko laimėti setą ir mačą. Visgi Serbijos tenisininkas dar galėjo padidinti pranašumą ne kartą, tačiau daugiau breikpointų jam realiziuoti nepavyko, kaip ir mačbolų ant varžovui paduodant.

N. Džokovičius už triumfą turnyre gaus 1,360,560 $ ir 1000 reitingo taškų, kurie jam leis aplenkti R. Federerį reitinge. Tai 4 kartas, kai jis triumfuoja šiame turnyre.

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...