Novakas Džokovičius Sinsinatyje įveikė ir Milošą Raoničių

2018-08-18 09:56 Teniso TV

Beveik du mačus Sinsinatyje sužaidęs Serbijos tenisininkas į pusfinalio etapą pateko kaip reikiant sušlapęs. Novakas Džokovičius (ATP 10) ketvirtfinalio etape nugalėjo geriausią Kanados teniso žaidėją Milošą Raoničių (ATP 29). Nors pastaruoju metu kanadiečio reitingas nukritęs, tačiau nereikia pamiršti, kad jis elitinio lygio žaidėjas ir visuomet pavojingas. Novakas ketvirtfinalio barjerą įveikė rezultatu 7-5, 4-6, 6-3, tai buvo jau 9-oji tarpusavio pergalė iš tiek pat galimų.

Šių žaidėjų akistata truko net 2 valandas ir 32 minutes.

Kova tarp šių tenisininkų buvo labai permaininga ir nuspėti kas laimės setą ar mačą buvo neįmanoma. Jau pirmame sete į priekį geimas išsiveržė kanadietis, tačiau užbaigti seto sėkmingai jam nepavyko, nes serbas išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą seto pabaigoje.

Antrame sete 29-osios raketės padavimas veikė sėkmingiau, jis nepadarė tų pačių klaidų kaip praeitame sete ir įgijęs pranašumą jį išlaikė iki galo.

Lemiamas setas iš pradžių sėkmingiau klostėsi aukštaūgiui iš Šiaurės Amerikos, jis palaužė 10-osios reitingo raketės padavimą ir įgijo svarbu pranašumą, tačiau buvusi pirmoji pasaulio raketė nepasidavė ir jau kitame geime išlygino rezultatą. Vėliau dar kartą sėkmingai nulaužęs Milošo Raoničiaus padavimą Novakas nepaleido pergalės iš rankų.

Šiame mače Kanados atstovas atliko net 21 padavimą be atsako.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 268,600 $ ir 360 reitingo taškų. Dabar N. Džokovičiaus lauks akistata su Marinu Čiličiumi (ATP 7).

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...