Novakas Džokovičius po sunkios nugalėjo prancūzą Sinsinatyje

2018-08-16 09:42 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau po truputi renka taškus sugrįžimui į reitingo viršunę. Sinsinatyje vykstančiame turnyre Novakas Džokovičius (ATP 10) nugalėjo prancūzą Adrianą Mannarino (ATP 28) per tris setus, rezultatu 4-6, 6-2, 6-1. Po šios nelengvos pergalės serbas keliaus į aštuntfinalį.

Iš viso akistata truko 2 valandas ir 9 minutes.

Pirmą setą visų nuostabai 10-oji reitingo raketė pralaimėjo ir jau nuo pirmo jo padavimo Prancūzijos atstovas kūrėsi progas laimėtį jį ir setui įpusėjus jam, tai pavyko.

Antrame sete jau viskas buvo Serbijos tenisininko rankose, jis laimėjo varžovo padavimą tris kartus ir užsitikrino pakankamą pranašumą sete, kad jį laimėtų.

Trečiasis setas klostėsi panašiai kaip ir antrasis, Novakui užteko du kartus laimėti 28-osios raketės padavimą ir, tai užtikrino pergalę šiame mače.

Už pergalę šiame etape jis gaus 70,925 $ ir 90 reitingo taškų.

Priminsime, kad Novakas šio turnyro dar nėra nei karto laimėjęs, tačiau finale jis buvo net penkis kartus. Triumfas šiame turnyre reikštu, kad jis yra laimėjęs visus Masters lygio turnyrus ATP ture.

Sekantis jo priešininkas Grigoras Dimitrovas (ATP 5).

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...