Novakas Džokovičius pervažiavo japoną ir pateko į "US Open" finalą

2018-09-08 09:02 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau žengia didelius žingsnius į sosto susigrąžinimą. Novakas Džokovičius (ATP 6) jau pamiršo 2017 metų traumas bei praleistus svarbiausius turnyrus ir gali džiaugtis vėl sugrįžusia sportine forma, kuri jį atvedė į finalą.

Serbas pusfinalio etape susitiko su japonu Kei Nišikoriu (ATP 19), su juo jis jau žaidė šių metų Vimbldono ketvirtfinalio etape. Antrasis susitikimas didžiojo kirčio turnyre Serbijos tenisininkui buvo dar sėkmingesnis, jis 6-3, 6-4, 6-2 nugalėjo Azijos šalių atstovą ir užsitikrino vietą "US Open" finale.

Pusfinalis truko 2 valandas ir 22 minutes.

Per visą mačą užtikrintai žaidęs Novakas neleido varžovui nieko padaryti, japonas susikūrė tik dvi progas laimėti serbo padavimą, tačiau jų neišnaudojo. Pats mačo nugalėtojas susikūrė net 17 progų laimėti priešininko geimus ir išnaudojo 13.

Gudriai ir apgalvotai žaidęs būsimas finalistas privertė 19-tą raketę padaryti net 51-ą klaidą.

Paskutinį kartą N. Džokovičius finale buvo 2016 metais, o jame nusileido Stanislui Wawrinkai. Praeitais metais turnyrą teko praleisti dėl traumų, o šio turnyro triumfo skonį jis paskutinį kartą pajautė 2015 metais.

Finalo kovoje 6-oji raketė susitiks su Juanu Martinu del Potro (ATP 3). Už patekimą į finalą abu dalyviai jau užsitikrino 1,850,000 $ ir 1200 reitingo taškų.

Statistika:
nole

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...