Novakas Džokovičius persigalvojo, jis žais ant žolės

2018-06-13 07:44 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė po pralaimėto Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro ketvirtfinalio etapo buvo pareiškęs, kad jis tikriausiai padarys pertrauką nuo teniso, ko pasekoje praleis žolės dangos sezoną. Visgi Novakas Džokovočius (ATP 21) persigalvojo ir nutarė dalyvauti turnyruose.

Į pagalbą serbui atėjo „Queen's“ turnyro organizatoriai, kurie suteikė jam vardinį kvietimą. Paskutinį kartą šiame turnyre jis dalyvavo tik 2010 metais, tačiau tą kartą jis krito antroje savo kovoje vienetuose, tačiau laimėjo dvejetų turnyrą.

„Žolė labai speciali danga. Tai viena iš rečiausių dangų, tai aš džiaugiuosi suteikta galimybe žaisti šiame stipriame turnyre, kas kartu bus puikus pasiruošimas prieš Vimbldoną“.

31-erių metų tenisininkas tikisi žolės sezone susigrąžinti prarastas pozicijas reitinge, tačiau, tai gali būti padaryti sunku, nes jis vis dar jaučia alkūnės skausmus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...