Novakas Džokovičius nugalėjo Rogerį Federerį ir triumfavo Sinsinatyje

2018-08-20 08:51 Teniso TV

Dvi buvusios pirmosios pasaulio raketės susitiko JAV Sinsinačio turnyre, kurio nugalėtojui atitenka 1000 reitingo taškų. Novakas Džokovičius (ATP 10) šiame turnyre sužaidė net 4 mačus po tris setus, tačiau nuovargis nesutrukdė jam nesunkiai įveikti Rogerio Federerio (ATP 2). Nors šveicaras sužaidė mažiau mačų ir mažiau setų, tačiau finalo diena atrodė, kad jėgų stinga jam ir jis praimėjo 4-6, 4-6.

Finalo dvikova truko 1 valandą ir 25 minutes.

Šis susitikimas buvo jau 46 žaidėjų susitikimas ir 24-oji serbo pergalė. Šį turnyrą pavyko laimėti tik iš šešto karto, anksčiau visus penkis finalus jį sustabdė tas pats R. Federeris arba Andy Murray.

Iškovojęs šį titulą Novakas tapo rekordininku, kuris yra iškovojęs visus Masters lygio titulus per karjerą.

Pirmame finalo sete pranašesnis atrodė būtent nugalėtojas, jis vienintelis buvo susikūręs breikpointus, o seto viduryje juos pavyko realizuoti ir taip vieno geimo pranašumo užteko laimėti setą.

Antrame sete abu žaidėjai jau kovojo kur kas kovingiau, Šveicarijos atstovas seto pradžioje buvo laimėjęs 10-osios raketės padavimą ir išsiveržęs į priekį, tačiau trumpam, nes kitame geime jau rezultatas tapo lygus.

Sužaidus dar keletą padavimų Novakas Džokovičius laimėjo dar vieną varžovo padavimą ir pranašumo jau nepaleido.

Už pergalę šiame turnyre serbui atiteks 1,088,450 $ ir 1000 reitingo taškų. Finalistas džiaugsis 533,690 $ ir 600 reitingo taškais.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...