Novakas Džokovičius pateko į finalą Sinsinatyje ir susitiks su Rogeriu Federeriu

2018-08-19 08:40 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė žaidžia vieną iš sunkiausių turnyrų šiais metais. Po dar vienos akistatos, kuri ir vėl truko tris setus Novakas Džokovičius (ATP 10) užsitikrino vietą finale, kur jo laukia Rogeris Federeris (ATP 2). Pusfinalio kovoje serbas po trijų setų kovos įveikė kroatą Mariną Čiličių (ATP 7), kuris demonstravo tikrai gerą tenisą ir nemažiau norėjo patekti į finalą. Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 3-6, 6-3.

Iš viso pusfinalis truko 2 valandas ir 33 minutes.

Pirmame sete 10-tai reitingo raketei pasisekė, jis sugebėjo nulaužti varžovo padavimą iš vienintelės susikurtos progos ir taip išsaugojo visus lemiamus taškus ant savo padavimo.

Antrame sete 7-oji raketė perėmė viską į savo rankas ir pademonstravo kur kas geresnį žaidimą. Jis du kartus laimėjo Serbo padavimą ir įgijo svarbų pranašumą, kurio užteko setui laimėti. Novakas dar bandė švelninti rezultatą, tačiau, tai nuo seto pralaimėjimo jo neišgelbėjo.

Lemiamas setas taip pat buvo pilnas kovos, pirmas pranašumą įgijo mačo nugalėtojas, tačiau jau kitame geime rezultatas vėl tapo lygus. Visgi Novakas Džokovičius gana greitai vėl persvėrė rezultatą ir nepaleido pergalės iš rankų.

Šiame mače abu žaidėjai gerai atliko padavimą, o Kroatijos atstovo sąskaitoje 12 ace'ų. Įdomu, tai, kad būtent Marinas susikūrė daugiau progų laimėti varžovo padavimą, tačiau Novakas daug labiau brangino savo taškus ir išsaugojo lemiamus savo padvimo taškus geriau.

Tai buvo 15-oji serbo pergalė prieš kroatą per visus jų susitikimus.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 533,690 $ ir 600 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...