Novakas Džokovičius pateko į aštunfinalį „Roland Garros“ turnyre, kartu su juo ir Kei Nišikoris

2018-06-01 19:19 Teniso TV

„Roland Garros“ turnyre kovos vis aštrėja, o prizai tampa didesni. Kovoje dėl patekimo į aštunfinalį kovoja daug gerų žaidėjų, tačiau ne visiems užteks vietų. Serbas Novakas Džokovičius (ATP 22) savo kovoje nugalėjo ispaną Roberto Bautistą Agutą (ATP 13). Tenisininkai santykius išsiaiškino keturių setų kovoje, o galutins rezultatas 6-4, 6-7, 7-6, 6-2.

Iš viso akistata truko 3 valandas ir 51 minutę.

Serbas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir gana lengvai laimėjo pirmą setą. Antrasis setas klostėsi panašiai, o 22-oji raketė ir vėl susikūrė pranašumą, tačiau ispanas nutarė nepasiduoti ir išlygino rezultatą. Antro seto pratęsime bendras rezultatas tapo lygus.

Trečiame sete užvirė arši kova, o abu tenisinkai apsikeitė trimis savo padavimais ir nukeliavo į dar vieną pratęsimą, kuriame sėkmingiau sužaidė buvusi pirmoji pasaulio raketė.

Ketvirtas setas jau klostėsi paprasčiau ir mačo nugalėtojas nepaleido iniciatyvos.

Mačo akimirkos :

Kitame susitikime susitiko japonas Kei Nišikoris (ATP 21) ir Gillesas Simonas (ATP 61). Šio mačo nugalėtoju tapo Japonijos tenisininkas, kuris per tris setus ir be didesnio pasipriešinimo 6-3, 6-1, 6-3 nugalėjo vietinį žaidėją.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai užsitikrino 222,000 € ir 180 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...