Novakas Džokovičius lengva pergale pradėjo turnyrą Prancūzijoje (VIDEO)

Antroji pasaulio raketė, kuri siekia jau penkto titulo Prancūzijos Masters turnyre galingai startavo savo pirmoje kovoje. Novakas Džokovičius (ATP 2) antrame turnyro etape lengvai nugalėjo portugalą Joao Sousa (ATP 48) ir dar labiau priartėjo prie pirmosios reitingo vietos.

Galutinis akistatos rezultatas 7-5, 6-1, o visa kova truko 1 valandą ir 34 minutes.

Jau nuo pirmo seto pradžios serbas įgijo pranašumą ir atrodė užtikrintas, nors nežaidė gana ilgą laiko tarpą. Visgi varžovas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o setas atrodė nukeliaus į pratęsimą. Tiesa pratęsimo žiūrovai neišvydo, nes antroji pasaulio raketė sužaidė efektyviai dar vieną varžovo padavimo geimą ir sugebėjo laimėti setą.

Antrame sete problemų jau nekilo visiškai ir varžovas neturėjo kaip pasipriešinti buvusiai pirmąjai pasaulio raketei.

Kitame etape nugalėtojo lauks Damiras Džumhuras (ATP 52).