Novakas Džokovičius įveikė bulgarą ir pateko į ketvirtfinalį Sinsinatyje

2018-08-17 20:52 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir toliau žaidžia pergalingai, o šį kartą jis įveikė aštuntfinalio barjerą, kuriame buvo penktoji pasaulio raketė. Novakas Džokovičius (ATP 10) dėl patekimo į ketvirtfinalį nugalėjo Grigorą Dimitrovą (ATP 5) trijų setų kovoje, o galutinis rezultatas 2-6, 6-3, 6-4 .

Iš viso tenisininkai korte praleido 2 valandas ir 24 minutes.

Nors pirmas setas serbui susiklostė nesėkmingai ir jis net du kartus pralaimėjo savo padavimą, o antrasis setas prasidėjo taip pat nuo nesėkmės. Visgi patyrusio žaidėjo, tai neišmušė iš vėžių ir jis reabilitavosi antro seto viduryje, kai išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą.

Lemiamas setas buvo nukeltas jau į kitą dieną dėl lietaus, tačiau atsigavusi 10-oji pasaulio raketė tęsė savo sėkmingą pasirodymą ir nepaliko vilčių bulgarui pakovoti dėl pergalės trečiame sete.

Už patekimą į kitą etapą jis gaus 136,580 $ ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks Milošas Raoničius (ATP 29).

Priminsime, kad šio turnyro Novakas Džokovičius dar nėra laimėjęs, o jį laimėjus jis bus iškovojęs visus masters titulus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...