Novakas Džokovičius su vienu kluptelėjimu įveikė amerikietį

2018-08-31 09:54 Teniso TV

2015 metų "US Open" nugalėtojas ir toliau laimi, šį kartą keturių setų kovoje Novakas Džokovičius (ATP 6) nugalėjo amerikietį Tennysą Sandgreną (ATP 61). Serbas pergalę iškovojo po keturių setų kovos, rezultatu 6-1, 6-3, 6-7, 6-2 ir užsitikrino vietą trečiame etape.

Tenisininkų akistata truko 2 valandas ir 48 minutes.

Nors vieną setą 6-oji raketė ir pralaimėjo, tačiau kituose setuose jam nekilo jokių problemų. Pirmą setą jis laimėjo dviejų padavimų pranašumu, taip pat jis laimėjo ir antrąjį setą.

Visgi trečiasis setas nesiklostė taip puikiai kaip pirmi du. Amerikietis laimėjo varžovo padavimą, o buvusiai pirmai pasaulio raketei teko lyginti rezultatą, ką jis sėkmingai ir padarė. Abu dalyviai nukeliavo į pratęsimą, kuriame Serbijos tenisininkas pasipriešinti nesugebėjo.

Nors trečiame sete mačo nugalėtojas ir turėjo mačbolą, kurio neišnaudojo, tačiau jo, tai nei kiek nepaveikė ir jis ramiai užbaigė mačą ketvirtame sete vėl du kartus palaužęs priešininko padavimą.

Kitame etape Novako lauks žinomas prancūzas Richardas Gasquetas (ATP 25), tai bus jau 16 jų akistata.

Statistika:
djoko
Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...