Novakas Džokovičius: ATP finalai Londone užsibuvo per ilgai

2018-08-22 08:16 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė pareiškė, tai, ką jau senokai sako daugelis žaidėjų ir teniso fanų. Novakas Džokovičius (ATP 6) po sėkmingo pasirodymo Vimbldone ir Sinsinatyje grįžo į geriausių žaidėjų gretas, kurie jau pretenduoja į Nitto finalus Londone. Visgi sugrįžęs į teniso reitingo olimpą žaidėjas pareiškė, kad šie finalai Londone jau vyksta per ilgai, reiktų ieškoti naujos vietos, kuri galėtų nustebinti.

„Apie, tai jau šnekėjome anksčiau, jei atvirai, tai aš turėjau labai daug sėkmingų pasirodymų Londone. Šis renginys yra fantastiškas, o tenisui ši vieta ideali. Čia jautiesi kaip roko žvaigždė, tu tikrai taip jautiesi. Puiki patalpa, šviesos garsas, viskas padaryta taip kaip reikia“. Šnekėjo apie turnyrą serbas ir negailėjo gerų žodžių.

Jis taip pat pridūrė, kad kiekvienas mačas TOP8 turnyre yra labai svarbus, o visa savaitė tikrai ypatinga ir toks turnyras įrodė savo sėkmę.

Visgi kalbant apie patį turnyrą ir jo vietą Novakas pasakė „Tuo pačiu metu aš jaučiu, kad šio turnyro koncepcija yra kitokia, pavadinimas pasaulio turo finalas - World Tour Finals, parodo, kad turnyras turėtų daugiau keliauti. Londone šis turnyras vyksta jau 10 metų, galime sakyti, kad jis vyks daugiau, nei 10 metų. Aš manau, kad, tai per ilgai ir ATP turėtų vykti visame pasaulyje taip populiarinant sportą“.

Tenisininkas yra įsitikinęs, kad daug miestų galėtų keletai metų priimti tokį turnyrą.

Priminsime, kad Novakas Džokovičius turi 5 iškovotus titulus šiame turnyre.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...