Ar „senasis“ Novakas Džokovičius sugrįš ir apgins taškus Romoje?

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir visų Didžiojo kirčio turnyrų čempionas serbas Novakas Džokovičius (ATP 12) šiuo metu vis dar negali sugrįžti į didįjį tenisą pilna jėga. Dar neseniai turėjęs alkūnės operaciją, tenisininkas grįžo į kortus prieš keturis mėnesius ir vis patirdavo pralaimėjimus.

Pastaruoju metu pokyčių įvyko ir Džokovičiaus komandoje – į ją grįžo jo buvęs treneris Marianas Vajda. Besiruošdamas turnyrui Romoje serbas dirba su juo ir su geru bičiuliu taip pat vienu geriausių pasaulio tenisininkų Juanu Martinu del Potro (ATP 6) iš Argentinos.

Treniruotė :

Jau rytoj Novako Džokovičiaus laukia pirmoji akistata Romoje. Jo varžovu taps ukrainietis Alexandras Dolgopolovas (ATP 57), kuris šį sezoną ant grunto turi viso labo 2 pralaimėjimus, kuomet serbo sąskaitoje 3 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

Praeitais metais serbas pasiekė finalą, kuriame pralaimėjo Aleksanderiui Zverevui, tačiau saugoma taškų suma yra vistiek didelė, o po praeitos savaitės pralaimėjimo Madride tenisininkas paliks TOP15 gretas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts