Nikas Kyrgiosas išsigelbėjo „US Open“ dėl teisėjo pagalbos? (VIDEO)

Netyla kalbos apie skandalingąjį australą Niką Kyrgiosą (ATP 30) ir jo antro etapo mačą prieš prancūzą Pierrą Herbertą (ATP 75). Kas tokio tame mače nutiko, kad jis vertas net USTA (JAV teniso organizacijos) įsikišimo? Australas laimėjo mačą rezultatu 4-6, 7-6, 6-3, 6-0, o jų akistata truko 2 valandas ir 39 minutes.

Pirmą setą Nikas pralaimėjo vieno padavimo skirtumu, tačiau jis atrodė arti tragiškumo ir padarė net 7 dvigubas klaidas per setą. Antrasis setas taip pat nesiklostė gerai, jis atsiliko rezultatu 2-5. Visgi viskas apsisuko aukštyn kojomis dėl neįtikėtino teisėjo poelgio, kurio tikrai vyrų tenise beveik nebūna.

Po pokalbio su teisėju N. Kyrgiosas grįžo į mačą ir sugebėjo ne tik išlyginti antro seto rezultatą, tačiau nukeliavęs į pratęsimą jį ir laimėjo. Kituose dvejuose setuose užsivedęs Australijos atstovas be didesnio vargo laimėjo abu setus.

Kitame mače jo lauks akistata su Rogeriu Federeriu (ATP 2).

Jau ne vienas žaidėjas pasisakė apie šį momentą, tiek ir šveicaras sakė, kad toks dalykas daugiau niekada nepasikartos. Prancūzas, kuris pralaimėjo mačą neslėpė savo nuoskaudos dėl tokio teisėjo įsikišimo į mačą.

Kiti žaidėjai taip pat išsakė savo nuomonę ir pašiepė Nikolą.