Štutgarte Nickas Kyrgios įveikė praeitų metų finalistą, o Milošas Raoničius nugalėjo Tomašą Berdychą

2018-06-16 07:29 Teniso TV

Štutgarto turnyre ant žolės dangos paaiškėjo visi pusfinalio etapo dalyviai. Nickas Kyrgios (ATP 24) ketvirtfinalio etape nugalėjo praeitų metų finalo dalyvį Feliciano Lopezą (ATP 33), o Milošas Raoničius (ATP 35) nugalėjo čeką Tomašą Berdychą (ATP 19).

Savo mačo australas atrodė pakankamai gerai, o jo alkūnės skausmai atrodo pasitraukė ir jis po pertraukos vėl galėjo mėgautis tenisu. Jo kova truko tris setus, galutinis rezultatas 6-4, 3-6, 6-3.

Iš viso tenisininkai korte praleido 1 valandą ir 25 minutes.

Mačo akimirkos :

Kitame ketvirtfinalio mače susitiko kanadietis Milošas Raoničius, kuris po dviejų setų su pratęsimais 7-6, 7-6 nukovė geriausią Čekijos žaidėją Tomašą Berdychą. Virš mėnesio turnyruose nedalyvavęs Kanados atstovas pagaliau pasiekė pusfinalio etapą ir džiaugiasi stabiliu žaidimu.

Du pratęsimai truko 1 valandą ir 36 minutes.

Kitame etape Nikolas Kyrgiosas susitiks su Rogeriu Federeriu (ATP 2), o Milošas Raoničius su praeitų metų šio turnyro nugalėtoju Luca Pouille (ATP 17).


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...