Netikėti pralaimėjimai Monte Karle: K. Nišikoris krito prieš P. Herbertą, D. Švarcmanas prieš T. Fritzą (VIDEO)

Vieni iš Monte Karlo turnyro favoritų netikėtai baigė savo pasirodymą jau antrame varžybų etape. Japonas Kei Nišikori (ATP 6) po dviejų setų kovos turėjo pripažinti prancūzo Pierro Herberto (ATP 49) pranašumą.

Nors praeitais metais azijietis čia pasiekė finalo etapą, tačiau šį kartą rezultatu 5-7, 4-6 jis pralaimėjo žymiai anksčiau. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 43 minutes.

Japonas pirmame sete turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nesugebėjo bei pats prieš pat pratęsimą pralaimėjo savo padavimų seriją. Antrame sete jam taip pat nepavyko išnaudoti breikpoint'ų, kitaip nei jo varžovui iš Prancūzijos, kuris pastaruoju metu atrodo puikios formos.

Kitame susitikime argentinietis Diego Švarcmanas (ATP 24) nepasipriešino amerikiečiui Taylorui Fritzui (ATP 65), kuris šiame turnyre dalyvauja pirmą kartą. Galutinis jų susitikimo rezultatas 6-4, 6-2, o korte jie praleido 1 valandą ir 27 minutes.

Nors Argentinos atstovas pasižymi ypatingai geru žaidimu ant grunto dangos, tačiau šį kartą jis atrodė žymiai prasčiau už savo varžovą. Akistatą 24-oji raketę pradėjo laimėdamas varžovo padavimo seriją, tačiau netrukus rezultatas tapo lygus, o vėliau pirmavo JAV tenisininkas.

Dar seto pabaigoje D. Švarcmanas buvo išlyginęs rezultatą, tačiau trumpam ir netrukus pirmą dalį laimėjo T. Fritzas.

Antrame sete vėl geriau atrodė amerikietis, kuris nors ir leido kartą priešininkui išlyginti rezultatą, tačiau pergalės nepaleido.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 64,225 € ir 90 reitingo taškų.