Netikėta? R. Federeris krito pusfinalyje prieš A. Zverevą (VIDEO)

2018-11-17 17:59 Teniso TV

Londono galutiniame turnyre netrūksta siurprizų ir netikėtų rezultatų, o pusfinalyje visus nustebino kiek netikėtas trečiosios pasaulio raketės pralaimėjimas. Rogeris Federeris (ATP 3) kovoje dėl finalo nusileido jaunajam Aleksanderiui Zverevui (ATP 5) iš Vokietijos ir kaip praeitais savo pasirodymą baigė pusfinalyje.

Galutinis akistatos rezultatas 5-7, 6-7, o visa kova truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai žaidė tiesiog lygiai ir demonstravo puikų tenisą ko sekoje lengvai laimėjo savo padavimo serijas. Visgi setui einant į pabaigą A. Zverevas pradėjo žaisti tiesiog nuostabiai ir lengvai laimėjo priešininko padavimo seriją bei setą.

Antrame sete šveicaras atrodė supykęs ir gana nesunkiai įgijo pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko ir netrukus rezultatas vėl buvo lygus. Šį kartą lygiai žaidę žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame vieną klaidą padaręs Rogeris turėjo pripažinti jaunesnio žaidėjo pranašumą.

Aleksanderis Zverevas jau ketvirtą kartą įveikia Šveicarijos tenisininką visuose frontuose, bei pirmą kartą pateko į finalą galutiniame metų turnyre.

Finale jis lauks N. Džokovičiaus arba K. Andersono.

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...