Nesustabdomas rusas pranoko ir S. Wawrinka bei pateko į „US Open“ pusfinalį

Geriausias Rusijos teniso žaidėjas ir toliau demonstruoja solidų tenisą, kurio dėka pirmą kartą karjeroje žais „US Open“ pusfinalyje. Danila Medvedevas (ATP 5) po keturių setų kovos palaužė Stanislą Wawrinką (ATP 24) ir tęsia savo fantastišką pasirodymą.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-3, 3-6, 6-1, o visa akistata truko 2 valandas ir 33 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, nors seto pradžioje šveicaras pralaimėjo savo padavimų seriją, bet pratęsimo rusas neišvengė.

Antrą setą taipat geriau sužaidė Rusijos atstovas, kuris buvo per setą nuo pusfinalio. Tiesa, užbaigti mačo jam nepavyko ir S. Wawrinka sugebėjo sušvelninti bendrą rezultatą.

D. Medvedevas nesutriko ir 4-oje partijoje susitvarkė su varžovu ir užbaigė susitikimą.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 960,000 $ ir 720 reitingo taškų.