Nesustabdomas jaunasis graikas Stefanos Tsitsipas pateko į finalą Toronte

2018-08-12 08:21 Teniso TV

Kanadoje vykstančiame masters lygio turnyre ir toliau nesustabdomai žaidžia jaunasis Graikijos talentas, kuris vakar šventė 20-tą savo gimtadienį. Stefanos Tsitsipas (ATP 27) žaidžia karjeros turnyrą ir iki šio turnyro jis nebuvo pasiekęs tolimesnio nei antro etapo Masters turnyre. Pusfinalio etape graikas per tris setus 6-7, 6-4, 7-6 nugalėjo PAR tenisininką Keviną Andersoną (ATP 6).

Tenisininkų akistata truko net 2 valandas ir 51 minutę.

Šiame mače kaip ir mačuose prieš tai 27-oji raketė vėl išsaugojo lemiamus mačo taškus ir sugebėjo išsigelbėti.

Jau nuo mačo pradžios galima buvo suprasti, kad Kevinas lengvai ant bangos esančio priešininko neįveiks. Pirmame sete tik po pratęsimo jis sugebėjo laimėti setą, tačiau jau antrame sete 20-metis sugebėjo nulaužti vieną šeštosios raketės padavimą ir to užteko laimėti setą.

Lemiamame sete žaidėjai vėl laikė savo padavimus ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame netruko įnirtingos kovos. Abu dalyviai turėjo progą laimėti mačą, tačiau Kevinui Andersonui nepavyko išnaudoti susikurto mačbolo, o Stefanos Tsitsipas pademonstravo puikų tenisą ir išnaudojo savo progą.

Abu žaidėjai šiame mače puikiai atliko savo padavimus ir pasižymėjo ace'ais.

Už patekimą į finalą žaidėjas gaus 500,340 $ ir 600 reitingo taškų. Finale jo lauks Rafaelis Nadalis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...