Nepamatuota Kei Nišikori įtaka Japonijos tenisui?

2018-10-06 14:00 Teniso TV

Japonas Kei Nišikori yra vienas iš geriausių pasaulio teniso žaidėjų, o kartu ir savo šalies didvyris šiame sporte. Nors iki Kei atsiradimo tenise dar ne vienas Japonijos tenisininkas bandė išgarsinti savo šalį, tačiau istorijoje minimi tik Seiichiro Kashio ir Ichiya Kumagae pirmieji, kurie iškovojo olimpinį medalį savo šaliai, tačiau šie pasiekimai buvo praeitame amžiuje.

Tuo tarpu 12-oji pasaulio raketė šiuo metu demonstruoja puikią formą ir jo trauma liko praeityje. Jis turi ne vieną titulą, o tarp jų ir olimpinė bronza, tačiau japonas dar nėra iškovojęs didžiojo kirčio titulo, nors būna labai arti to.

Kalbant apie pačią įtaką Japonijos tenisui ji nepamatuojamai didelė ir užtenka pasižiūrėti į dabartinę situaciją. K. Nišikoris atidarė kelią į pasaulinį tenisą ir davė pasitikėjimo savo kolegoms, kurie dabar taip pat demonstruoja puikų tenisą, o WTA Naomi Osaka iškovojo "US Open" titulą.

Čia jūs matote kaip pasikeitė situacija po mūsų minėto tenisininko atėjimo į ATP tenisą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...