Nepalankus turnyras favoritams – R. Nadalis turėjo problemų ketvirtfinalyje

Antroji pasaulio raketė ir daugkartinis šio turnyro nugalėtojas tik po atkaklios kovos pateko į pusfinalį. Rafaelis Nadalis  pergalę iškovojo po dviejų setų, tačiau rezultatas ne visiškai atspindi Guida Pella (ATP 35) pasipriešinimą.

Ispanas rezultatu 7-6, 6-3 nugalėjo varžovą, o korte jie praleido net 2 valandas ir 22 minutes.

Pirmame sete visus stebino Argentinos teniso žaidėjas, kuris pirmavo rezultatu 1-4, tačiau jis nepajėgė išlaikyti dvigubo pranašumo. Seto pabaigoje G. Pella dar kartą išsivežė į priekį, tačiau patyręs varžovas išlygino rezultatą, o pratęsime laimėjo setą.

Antrame sete situacija buvo kitokia, tačiau R. Nadalis vis tiek turėjo atlaikyti varžovo spaudimą, o seto pabaigoje jam nepavyko išnaudoti savo padavimo serijos ir ramiai užbaigti mačo. Visgi jis tai padarė sekančiame geime ant priešininko padavimo.

Šiame mače ispanas padarė net 31-ą neišprovokuotą klaidą, O daugelis jo kirčių tiesiog skirdo už korto ribų.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 248,745 € ir 360 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks arba F. Fogninis arba B. Čoričius.