Neįtikėtinai žaidžiantis Laurynas Grigelis Ispanijoje pateko į ketvirtfinalį

2018-09-06 08:00 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė ir toliau demonstruoja solidų tenisą šiame sezone. Laurynas Grigelis (ATP 261) iškovojo jau penktą pergalę Sevilijos Challenger turnyre ir pateko į ketvirtfinalį. Pagrindinio etapo aštuntfinalyje mūsiškis nugalėjo vietinį žaidėją Alejandro Fokina Davidovič (ATP 374) per tris setus, o galutinis rezultatas 7-5, 0-6, 6-4.

Visa akistata truko 2 valandas ir 7 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, tačiau mūsiškis sugebėjo du kartus susikurti pranašumą ir laimėti setą jo pabaigoje. Visgi antrasis setas susiklostė tragiškai ir mūsų tautietis pralaimėjo setą sausu rezultatu. Sausas seto atidavimas nei kiek nepaveikė 261-os raketės, jis lemiamame sete sėkmingai gynė savo padavimo taškus neleisdamas varžovui įgyti pranašumo ir pats reikiamu momentu palaužė varžovą.

Ispanas dar turėjo progą grįžti į mačą, tačiau to padaryti jam nepavyko, o Laurynas užbaigė mačą savo galingais padavimais.

Sunki pergalė pareikalavo daug jėgų, o šiame mače Lietuvos tenisininkas išsaugojo 10 breikpointų iš 14, tuo tarpu varžovas suteikė tik 4 progas laimėti jo padavimą iš kurių 3 kartus pavyko tai padaryti.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gaus 1,850 € ir 18 reitingo taškų. Kitame etape mačo nugalėtojo lauks Pedja Krstin (ATP 194).

Statistika:
grigelis-1
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...