Neįtikėtiną kovingumą pademonstravęs L. Grigelis ir A. Pellegrino tapo nugalėtojais Italijoje

Twitter nuotr.
2019-06-23 09:19 Teniso TV

Geriausias Lietuvos dvejetų tenisininkas su porininku iškovojo "Challenger" serijos trofėjų turnyre Italijoje. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 224) su Andrea Pellegrino (ATP dvejetai 208) per tris setus įveikė Arielą Beharą (ATP dvejetai 125) ir Gonzalą Escobarą (ATP dvejetai 131).

Galutinis kovos dėl nugalėtojo vardo rezultatas 1-6, 6-3, 10-7, o visas finalas truko 1 valandą ir 14 minučių.

Pirmame sete mūsiškio pora atrodė beviltiškai ir nerado savo žaidimo, o tuo tarpu varžovai lengvai laimėjo pirmą partiją. Tiesa, antrame sete varžovai pernelyg atsipalaidavo, o mūsiškio duetas atrodė kur kas geriau ir greitai įgijo pranašumą, kurį sugebėjo išsaugoti ir išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas nebuvo lengvas, o žaidime iki 10-taškų varžovai jau pirmavo rezultatu 2:5, tačiau lietuvis ir italas nepasidavė bei pademonstravo užtikrintumą, kurio dėka sugebėjo išlyginti, o vėliau ir persverti rezultatą pačioje mačo pabaigoje.

Už triumfą dvejetų varžybose pora pasidalins 2,670 € ir gaus po 80 reitingo taškų. Tai jau 2-asis dvejetų trofėjus šiame sezone L. Grigeliui, o apskritai "Futures" ir "Challenger" serijoje jis jau 29 kartus tapo nugalėtoju.

Dabar lietuvis dalyvaus Milane vykstančiame "Challenger" turnyre.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...