Neįtikėtina tenisininko Marco Trungelliti sėkmė ir kelionė atgal į Paryžių

Argentiniečių tenisininkas Marco Trungelliti (ATP 190) jau buvo išvykęs iš Prancūzijos ir planavo išvyką į gamtą su šeima, tačiau netikėtai sužinojo stulbinančią naujieną – jis pateko į pagrindines Roland Garros varžybas. Sportininkui teko kraustis daiktus ir skubėti atgal į Paryžių.

Tokia sėkmė teniso pasaulyje pasitaiko retai – Trungelliti pralaimėjo paskutinį kvalifikacijos mačą ir net pagal lucky loser sąrašą nepateko į pirmąjį turnyro etapą, tačiau dar dėl alkūnės traumos išsibraukus Nickui Kyrgiosui, o prieš argentinietį sąraše buvusiam indui Prajneshui Gunneswaranui (ATP 183) išvykus į kitą turnyrą Italijoje, šis tenisininkas galėjo džiaugtis patekęs į Roland Garros pagrindinį etapą.

Su visa šeima automobiliu iš Ispanijos atgal į Paryžių atvykęs argentinietis pirmame etape 6-4, 5-7, 6-4, 6-4 nugalėjo australą Berdardą Tomičių (ATP 206). Tai viena iš neįtikėtinų laimės istorijų didžiojo kirčio turnyruose, būtent tokie nutikimai jiems ir būdingi.

1000 kilometrų mašina įveikęs žaidėjas puikiai atrodė korte ir dabar gali džiaugtis uždirbtais 79,000 € ir 45 reitingo taškais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts