Naomi Osaka po dramatiškos kovos tapo „Australian Open“ čempione

2019-01-26 13:51 Teniso TV

Jaunoji ir kuklumu pasižyminti WTA turo tenisininkė Naomi Osaka (WTA 4) šiandien antrą kartą nustebino visą teniso pasaulį. 21-erių japonė įtemptoje kovoje Australijos atvirojo čempionato finale palaužė po traumos sugrįžusią Petrą Kvitovą (ATP 6). Ši pergalė jai atnešė ne tik antrąjį didžiojo kirčio trofėjų, bet ir pirmąją vietą reitinge.

Kova buvo tikrai verta finalo. Tenisininkės varžėsi pustrečios valandos ir sužaidė trijų setų mačą. Galutinis rezultatas - 7:6, 5:7, 6:4 N. Osakos naudai. Pirmame sete abi varžovės nesiruošė lengvai atiduoti savo paduodamų geimų, todėl tai privedė prie pratęsimo. Jame fortūna lydėjo Naomi Osaką, tačiau antrajame sete ji atrodė tarsi staiga praradusi žaidimo ritmą. Nors šis setas galėjo būti lemiamas ir japonė turėjo pirmasias progas laimėti mačą, P. Kvitova jas išsaugojo taip priversdama varžovę susierzinti. N. Osakos akyse matėsi ašaros.

Antrąjį setą išsaugojusiai čekei lemiamame sete užteko tik kartą suklysti ir pralaimėti savo servuojamą geimą. To užteko, kad N. Osaka vėl susikurtų progą laimėti finalą. Šį kartą japonė ją išnaudojo ir tapo čempione. Žinoma, negalima nuvertinti ir P. Kvitovos demonstruoto žaidimo. Atsižvelgiant į sunkumus, kuriuos ji pastaruoju metu patyrė, tenisininkė parodė puikų rezultatą.

Už pergalę „Australian Open“ finale Naomi Osaka gaus daugiau nei 4 mln. dolerių ir 2000 reitingo taškų. Jau pirmadienį 21-erių tenisininkė pirmą kartą savo karjeroje taps pirmaja moterų rakete.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...