N. Osaka krito prieš B. Benčič ir praras pirmą reitingo vietą

Praeitų metų šio turnyro nugalėtoja ir pirmoji pasaulio raketė nesugebėjo apginti „US Open“ titulo. Naomi Osaka per du setus nusileido Šveicarijos atstovei Belindai Benčič (WTA 12) ir praras savo reitingo vietą.

Galutinis rezultatas 5-7, 4-6, o korte žaidėjos praleido 1 valandą ir 28 minutes.

Susitikimas prasidėjo nuo pralaimėtos japonės padavimų serijos, tačiau ji sugebėjo išlyginti rezultatą. Tiesa, prieš pat pratęsimą jos ranka vėl sudrebėjo ir ji pralaimėjo pirmą partiją.

Antrame sete B. Benčič kartą laimėjo varžovės geimą ir to užteko, kad ji triumfuotų mače.

Už patekimą į ketvirtfinalį ji gaus 500,000 tūkstančių dolerių ir 430 reitingo taškų.