N. Mahutas ir toliau tęsia neįtikėtiną pasirodymą namuose - lengvai nugalėjo P. Kohlschreiberį

Twitter nuotr.
2019-05-30 09:55 Teniso TV

"Roland Garros" turnyre vietiniai žaidėjai demonstruoja puikią sportinę formą, o vienas iš turo senbuviu pateikė dar vieną staigmeną. Nikolas Mahut (ATP 252) per tris setus pranoko vokietį Philipą Kohlschreiberį (ATP 54) ir vos trečią kartą karjeroje įveikė du priešininkus šiame turnyre.

Galutinis susitikimo rezultatas 6:3, 6:3, 6:3, o visa kova turko 2 valandas ir 1 minutę. Priminsime, kad pirmoje akistatoje prancūzas pasiekė neįtikėtiną pergalę prieš 19-tą reitingo raketę Marco Cecchinato.

Prancūzijos tenisininkas, kuris labiau orientuotas į dvejetų turnyrą atrodė žymiai geriau nei vokietis, kuris iki šio mačo dar demonstruoja tikrai neblogus rezultatus. Įdomiausia, tai 252-oji raketė turi minusinį pergalių - pralaimėjimų balansą ant tokios dangos.

Visgi, tai jam nesutrukdė laimėti visus setus gana užtikrintai ir patekti į kitą etapą. Pasiekus 3 kovą žaidėjai gauna 130,000 € ir 90 reitingo taškų.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...