N. Kyrgioso sugrįžimas Madride pažymėtas pralaimėjimu

Vienas geriausių dabartinių Australijos teniso žaidėjų sugrįžo į turnyrą, tačiau jau pirmame etape patyrė pralaimėjimą. Nikolas Kyrgiosas (ATP 34) po dviejų setų kovos nusileido vokiečiui Lenardui Štruffui (ATP 48).

Prisvilusiu, sugrįžimo mačo tikrai nepavdinsi, tačiau rezultatu 7:6, 6:4 pergalę šventė Vokietijos atstovas. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 8 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai puikiai ir galingai atliko padavimus, kurie leido laimėti savo geimus. To sekoje jie pasiekė pratęsimą, kuriame mažiau klydo 48-oji raketė ir laimėjo pirmą susitikimo dalį.

Antrą setą jau geriau pradėjo australas, kuris įgijo pranašumą, tačiau vėliau jo išlaikyti nepavyko ir rezultatas tapo lygus. Setui einant į pabaigą N. Kyrgiosas dar kartą pralaimėjo savo padavimų seriją ir leido varžovui triumfuoti mače.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 42,220 € ir 45 reitingo taškus.