N. Kyrgios vietoje prestižinio "Roland Garros" turnyro, mieliau renkasi "Challenger" seriją

Twitter nuotr.
2019-06-06 12:53 Teniso TV

Skandalingasis Australijos tenisininkas tikrai turi meilę Didžiajai Britanijai ir jos turnyrams, nesvarbu kokio lygio šie bebūtų. Nikolas Kyrgiosas (ATP 36) turėjo atvykti į Paryžių, tačiau to nepadarė, nutarė, kad grunto danga jam ne prie širdies.

Nors žaidėjo reitingas tikrai geras, o ir rezultatus jis galėjo pademonstruoti tikrai gerus, tačiau nei piniginiai prizai, nei taškai jo nesudomino. Dar "Roland Garros" išvakarėsi jis savo "Instagram" paskyroje paskelbė, kad mieliau liktu Anglijoje, nes Prancūzijos turnyras ant grunto yra nuobodus.

Visgi jis taip ir padarė, liko ir treniravosi ant žolės, kurios sezonas kaip tik prasidėjo. Jis su savo tautiečiu Thanasiu Kokkiniakiu (ATP dvejetai 209) dalyvauja dvejetų varžybose "Surbiton challenger" turnyre.

Jie sėkmingai įveikė pirmuosius priešininkus Dominiką Koepferį ir Tommy Paulą.

Tiesa, praeitais metais daugelis australų ir ne tik panašiai ruošėsi artėjančiam Vimbldono turnyrui. Turnyrų ant žolės nėra labai daug, tad reikia naudotis kiekviena proga - sakė čia dalyvaujantis tenisininkai.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...